30 мар. 2010 г.

Святослав Вакарчук выбрал пять лучших групп за март для DMDПо-перше, мені дуже приємно, що я маю можливість висловитись публічно з приводу музики. Оскільки саме музика – найулюбленіше заняття в моєму житті.
По-друге, хочу сказати, що для першого відбору у нас було мало часу і ми не встигли підібрати все так ретельно, як хотілось би. Та ознайомившись лише з малою часткою тієї музики, яка завантажена тут, впевнений, що в подальшому ми будемо обирати набагато більше :)
По-третє, серед безліч стилів, представлених на сайті, я зупинився на музиці, яка мені ближче і в якій можу сказати більше цікавого. Це рок-музика і стилі, близькі до неї. Хоча мене зацікавили і деякі танцювальні, хіп-хоп- і поп-виконавці. Прослухав також деяких виконавців, які позиціонують себе як джаз… Скажу відверто - в мене була неоднозначна реакція, оскільки те що я почув, джазом назвати важко.
Повертаючись то тих п’яти колективів, які обрав за березень 2010 року, хочу сказати, що ані ті позитивні моменти, ані критика, яку я намагався давати, не повинні сприйматися аж занадто серйозно. Думаю, що моя роль – допомогти самим музикантам, а не привід комусь казати: «Ось бачите, я ж казав…» або навпаки: «Не слухайте його, він нічого не розуміє». Це дійсно ваша справа і моя робота – швидше дивитися зі сторони, ніж втручатися в процес.
Я впевнений, що в кожному з п’яти колективів, дійсно є щось. Хотілось би детальніше ознайомитись з кожним із них. Ми обов’язково їх попросимо надіслати більше своєї музики.
Комментариев нет :